Sprawdź! Therapies Ośrodek dla Osób Wysokofunkcjonujących

Darczyńcy / Sympatycy

Wspomóż Therapies

5 zł

Pomagam

10 zł

Pomagam

25 zł

Pomagam

50 zł

Pomagam

Pomaganie innym to moje życie

Drodzy Państwo Bardzo dziękuję za zaufanie jakim darzycie Państwo zarówno mnie, jak i moich współpracowników , oraz wszystkie instytucje, które udało się dzięki Państwu współtworzyć i w których przyszło nam pracować. Czujemy ogromną wdzięczność, ale i odpowiedzialność, będąc depozytariuszami waszych sekretów. Każdego dnia powierzacie nam Wasze najbardziej skryte sekrety- często takie, którymi nigdy przedtem z nikim nie dzieliliście się. Taki przywilej dany jest nielicznym. Dostajemy od Was zakulisowy obraz życia odartego z blichtru, aktorskich masek, pozorów, a pełnego dramatów i płaczu. Często Wasze tajemnice towarzyszą nam w naszych domach, spacerach, w chwilach smutku i radości, współniesiemy z Wami te tragedie. Jesteśmy jednak bezsilni wobec nieumiejętności przebaczenia samemu sobie, zostawienia za sobą środków lub zachowań, które mogą zmarnować Wam całe życie.

Kochamy naszą pracę, dzięki niej możemy przekraczać własne granice, zmieniać się i rozwijać; otrzymujemy możliwość jasnego wglądu w prawdziwą i tragiczną wiedzę o kondycji ludzkiej; ale to nie wszystko. Mamy szansę widzieć jak nasi pacjenci wychodzą z zastygłych schematów nabierając apetytu na dobre życie, uczą się kochać siebie i innych. Jesteśmy asystentami przy narodzinach nowego życia. To wielka radość towarzyszyć Wam , podczas wypraw po ścieżkach Waszego dzieciństwa, kiedy przełamujecie lęk i z niedowierzaniem odkrywacie własne człowieczeństwo, wiele talentów i możliwości. Dziękujemy Wam.

Jeżeli chciałbyś skorzystać z Naszej pomocy to wiedz, że część z zarobionych pieniędzy przeznaczamy na cele statutowe Fundacji Od Nowa i Stowarzyszenia Etap, które również zajmują się pomaganiem osobom uzależnionym. Jeżeli nie korzystasz z naszej oferty terapeutycznej, to możesz wpłacić cegiełkę. W chwili obecnej zbieramy na studio telewizyjne, które w związku z pandemią pozwoli na lepszą komunikację z osobami potrzebującymi pomocy, oraz w którym to studio młodzi ludzie będą mogli tworzyć muzykę i klipy promujące zdrowy tryb życia wolny od alkoholu i narkortyków.

Z góry Wszystkim dziękuję.

piotr pietrow

Piotr Pietrow
Założyciel therapies.pl

darczyńcy
darczyńcy
darczyńcy
darczyńcy
Partnerzy
Współpraca ze sądem i prokuraturą

Szkolenia sędziów, prokuratorów, kuratorów.

Funkcja biegłego w przedmiocie uzależnienia od alkoholu.

therapies
Partnerzy
Współpraca z TVP
współpraca z tvp współpraca z tvp współpraca z tvp współpraca z tvp współpraca z tvp współpraca z tvp współpraca z tvp
Partnerzy
Ministerstwo Zdrowia

Od 2009 roku Nzoz Poradnia Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Pietrow Piotr realizuje kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia prowadząc Poradnie w Kleczewie.

Partnerzy
Opieka społeczna

Od 2006r. Gabinet Profilaktyki I Terapii Uzależnień współpracuje z MOPR w Koninie, Rychwale, Kleczewie, Grodźcu, Kazimierzu Biskupim, Wilczynie w celu pomocy tym placówką w opiece nad ludźmi uzależnionymi i ich rodzinami.

Szkolimy także pracowników opieki społecznej w zakresie środków psychoaktywnych.

Partnerzy
Szkoły

Gabinet Profilaktyki i Terapii Uzależnień współpracuje ze szkołami w zakresie profilaktyki Uzależnień. Obejmuje profilaktyką uczniów, rodziców, a także prowadzi szkolenia nauczycieli.

Partnerzy
Wojewódzki Urząd Pracy

Gabinet Profilaktyki i Terapii Uzależnień od 2011r. realizuje projekty dla osób wykluczonych społecznie ( głównie z powodu uzależnień) w zakresie aktywizacji zawodowej. Ideą projektu jest "Działanie moim zdrowieniem". Jestem propagatorem tezy , że terapia jest OK, Wiedza i chęci to ogromny krok do trzeżwienia, ale zdrowieje się dzięki podjętym działaniom.

Sprawdź nasze projekty
Copyright © 2023 therapies.pl