Sprawdź! Therapies Ośrodek dla Osób Wysokofunkcjonujących
Paula Pietrow
specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji, pedagog, doradca zawodowy, Trener Umiejętności Społecznych
Paula Pietrow
Analizując funkcjonowanie rodziny z problemem uzależnień z łatwością można dostrzec, iż w trudniejszej sytuacji od partnerów osób uzależnionych są ich dzieci, które nie miały żadnego wpływu na funkcjonowanie systemu, w którym się znalazły.

Paula poznawała funkcjonowanie systemu rodziny od wielu stron, zdobywając swoje doświadczenie nie tylko w gabinetach uzależnień, ale również w pogotowiu opiekuńczym, świetlicach środowiskowych, na policji, w MONARze, jako koordynator projektów profilaktycznych oraz projektów dla osób wykluczonych społecznie, obecnie jako ekspert w obszarze TUS w szkołach podstawowych.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, psychoedukację oraz treningi umiejętności społecznych.

Oprócz praktyki w zawodzie oraz własnych doświadczeń życiowych o dużych umiejętnościach komunikacyjnych, negocjacyjnych itp. Cechująca się dużą motywacją do dalszego rozwoju zawodowego - zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, dodatkowe szkolenia m.in.

Szkolenie dla osób pracujących z dziećmi z rodzin z problemem uzależnień i przemocy, Profilaktyka zachowań samobójczych, Kreatywna integracja i wiele innych, obecnie również w trakcie kilku szkoleń dotyczących dzieci i młodzieży.
Umów spotkanie online
Copyright © 2023 therapies.pl